خیابان فروشگاه خبرنگار دریافت آمریکا

خیابان: فروشگاه خبرنگار دریافت آمریکا فروشگاه بمباران ایران تگزاس آمریکا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دیگر آن بهداد سالهای قبل نیستم/ تا بازی‌های آسیایی ادامه می‌دهم ، بهداد سلیمی

دارنده مدال طلای وزنه برداری دنیا و المپیک لندن اعتقاد است دیگر آن جوان دوره های پیشین المپیک و رقابتهای جهانی نیست ولی جهت سومین طلای بازی‌های آسیایی تلاش خواه

دیگر آن بهداد سالهای قبل نیستم/ تا بازی‌های آسیایی ادامه می‌دهم ، بهداد سلیمی

بهداد سلیمی: دیگر آن بهداد سالهای قبل نیستم/تا بازی های آسیایی ادامه می دهم

عبارات مهم : المپیک

دارنده مدال طلای وزنه برداری دنیا و المپیک لندن اعتقاد است دیگر آن جوان دوره های پیشین المپیک و رقابتهای جهانی نیست ولی جهت سومین طلای بازی های آسیایی تلاش خواهد کرد.

به گزارش مهر، بهداد سلیمی بعد از رکوردگیری تیم ملی وزنه برداری و حضور در ترکیب تیم ملی اعزامی به بازیهای آسیایی جکارتا گفت: کارم نسبت به دوره های قبل سخت تر است و علاوه بر من مدهاین دیگری همچون سعید علی حسینی و وزنه بردار ازبکستانی در دسته فوق سنگین هستند.ضمنا من دیگر آن بهداد جوان ۴ و ۸ سال پیش نیستم ولی تلاش می کنم بتوانم به سومین طلای بازی های آسیایی خود برسم.

دیگر آن بهداد سالهای قبل نیستم/ تا بازی‌های آسیایی ادامه می‌دهم ، بهداد سلیمی

قهرمان المپیک لندن راجع به روحیه بالای خود در روز رکوردگیری نیز گفت: تمرینات خوبی در چند هفته گذشته پشت سر گذاشتم و شرایط بدنی ام هم نسبتا خوب بود و فقط زانویم اذیت می کرد که در یکماه گذشته توانستیم با کمک پزشکان برطرفش کنم. وزنه های هم که در رکورد گیری زدم، در تمرینات نیامده بودم ولی باید این وزنه را می زدم تا در اردوی شمال جهش خوبی داشته باشم.

وی افزود: این که گفتم بهداد ۴ و ۸ سال قبل نیستم به خاطر مصدومیت سنگینی است که پشت سر گذاشتم. بعد از ۲ سال و ۹ ماه از عمل جراحی که انجام دادم هنوز دارم با زانویم کلنجار می روم و اگر زانویم اجازه دهد تمریناتی که دلم می خواهد را انجام دهم، می توانم به رکوردهای دنیا برسم. متاسفانه زانویم در این راه اذیت می کند.

دارنده مدال طلای وزنه برداری دنیا و المپیک لندن اعتقاد است دیگر آن جوان دوره های پیشین المپیک و رقابتهای جهانی نیست ولی جهت سومین طلای بازی‌های آسیایی تلاش خواه

سلیمی در خصوص بعضی اخبار مبنی بر اینکه با گرفتن مدال طلای بازی های آسیایی از دنیای قهرمانی خداحافظی می کند، تصریح کرد: باید تا بازی های آسیایی جلو بروم و با توجه به فشاری که به پایم می آورم ببینم آیا می توانم به مسابقه های جهانی برسم. به هر حال هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته ام.

سلیمی با گلایه از وزارت ورزش به پرسشها اردو و نداشتن تجهیزات اشاره و تاکید کرد: شرایط خیلی بدتر شده است و من از وزارت ورزش گلایه دارم.حرف هایی در مورد پاداش ها شنیدم که مبلغ سکه ها کمتر شده است و پاداش قهرمانی تیم ما در دنیا نیز در نظر گرفته نشده که امیدوارم درست نباشد آیا که باعث می شود انگیزه تمام ورزشکاران صفر شود. این اتفاق باعث می شود انگیزه همه کسانی که در این قهرمانی سهم داشته باشند کم شود و حتی ممکن است کسانی که در شرایط مالی نه چندان خوب هستند در مسابقه های شرکت نکنند.

واژه های کلیدی: المپیک | شرایط مالی | بهداد سلیمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz